Актуальні новини з будмайданчику – вересень 2022

Хочемо поділитись з вами інформацією щодо виконаних робіт з моменту відновлення будівництва.

Перший будинок (1-2 секції)

В обох секціях виконано монтаж вікон і балконних огорож, виконані всі фасадні роботи. Також виконано армопояс фронтону. Наразі ведуться підготовчі роботи для облаштування покрівлі. У Секції 1 завершились роботи з розведення інженерних мереж і виконана стяжка підлоги з 3-го до 6-го поверху включно. У Секції 2 виконані роботи з розведення інженерних мереж і виконана заливка стяжки підлоги з 4-го до 6-го поверху.

Другий будинок (3 секція)

Звершуються фасадні роботи. Виконано роботи з розведення інженерних мереж з 3-го до 6-го поверху. Розпочались підготовчі роботи для заливки стяжки підлоги. Завершено облаштування приміщення, в якому буде розташована котельня.

Третій будинок (4-5 секції)

У Секції 4 завершено скління квартир, монтаж балконних огорож і утеплення фасаду. У Секції 5 будівельники продовжують виконувати фасадні роботи. В другому і третьому будинках підготовдений армопояс фронтону.

❗️ Ми будемо й надалі докладати максимум зусиль, щоб пришвидшити будівництво і хочемо просити вас поставитись з розумінням і продовжити сплачувати платежі по розтермінуванню.